Прищеплення кожній дитині відданості загальнолюдським моральним цінностям,успадкування духовних надбань і культури як свого так і інших народів світу, виховання в ній громадського світогляду і готовності до активної участі в програмі своєї Вітчизни і всього людства на грунті розкриття всіх національних можливостей та індивідуальних рис особистості.

Ці завдання педагогічний колектив здійснює через виховні години,загальношкільні заходи, фестивалі, конкурси, конференції, круглі столи, що забезпечують реалізацію таких цінностей:

- патріотизму та відданості Батьківщині;

- відданість цінностям демократії, свободи вибору;

- розвитку національної свідомості, а також залучення до цінностей сім’ї, виховання почуття честі свого роду, відповідальності за продовження його кращих традицій;

- усвідомлення школярами цінності знань до власного розвитку і розвитку України.

Педагогічний колектив школи постановив перед собою завдання виховувати повноцінне покоління на національних традиціях, звичаях та духовному відродженні. З цією метою школа співпрацює з отцями храму свщ. Йосафата (вул. Замарстинівська 124) та свщ. Онуфрія (вул. Б. Хмельницького).

Дата останньої зміни 17 Грудня 2018