Районний конкурс з світової літератури "Поетичне відлуння" - III місце - учень 7-А класу Васиян Захар - керівник вчитель світової літератури Боднар І.З. (2015 р.).

Обласний конкурс авторської патріотичної поезії "Від Маківки до Майдану" - III місце - педагог організатор Поліщук Л.В.(2015 р.).

Районний фестиваль "Сурми звитяги" (2015 р.) :

  • ВІА "Жайвір" - II місце - керівник Янковський Б.П.;
  • Танцювальний гурт "Перлинки" - III місце - керівник Поліщук Л.В.;
  • Листівка - III місце - учень 4-А класу Зелінський Дмитро - керівник Кміть Т.Р.;
  • Декоративна композиція - III місце - учень 5-А класу Кизима Нестор - керівник Боднар І.З..

Всеукраїнський фестиваль "Рідна мово моя!" - I премія - шкільний театр "Камертон" - керівники: Поліщук Л.В., Боднар І.З., Кіт Л.О. (2015 р.).

Районний конкурс "Спортивне орієнтування" - II місце - команда 8 класу - керівник вчитель фізичної культури Пархінь І.М. (2015 р.).

Міський фестиваль дружин юних пожежників - I місце - учні 9 класу - керівник Поліщук Л.В. (2015 р.).

Районний конкурс "Інтел. Навчання для майбутнього" :

  • II місце - учні 11 класу - керівник вчитель інформатики Бліновська І. О. (2015 р.);
  • III місце - учні 8 класу - керівник вчитель інформатики Книш С.Д. (2015 р.).

У першості району з міні футболу серед учнів 7-8 класів - I місце - керівник вчитель фізичної культури Свистанюк Л. Д. (2015 р.).

Районний фестиваль "Розквітай же, слово" (2015 р.) :

  • "ЛИСТ ЗАХИСНИКОВІ" - I місце - учениця 11 класу Шевчук Юлія - керівник вчитель української мови та літератури Романюк Є. В.;
  • ВІрш - III місце - учениця 11 класу Когут Іванна - керівник вчитель української мови та літератури
    Романюк Є.В..

Районний конкурс "Майбутнє країни - очима дитини" (2015 р.) :

  • Вірш - II місце - учень 9 класу Воробець Іван - керівник педагог організатор Поліщук Л. В.;
  • Комп'ютерна анімація - I місце - учні 6-А класу Бурак Максим, Кунинець Святослав, Сидорук Руслан - керівник вчитель інформатики Книш С. Д.;
  • Вірш - III місце - учениця 8 класу Тиндик Юлія - керівник вчитель української мови та літератури Савчак І. В..

Районний конкурс "Таланти твої, Україно!" - I місце - учениця 11 класу Когут Іванна - керівник вчитель трудового навчання Пелешок М.П. (2015 р.).

Призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Когут Іванна – 11 клас, II місце в олімпіаді з історії, вчитель Янковська І. І.(2015 р.)

Денисик Анастасія – 9 клас, III місце в олімпіаді з географії, вчитель Шандра О. М.(2015 р.)

Мудрак Анна – 8 клас, III місце в олімпіаді з географії, вчитель Шандра О. М. (2015 р.)

Панчишин Роксолана – 8 клас, II місце в олімпіаді з хімії, вчитель Захарків О. Ю. (2015 р.)

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів за 2016-2017 навчальний рік.

Смаїло Ружді - 6-А клас, III місце в олімпіаді з математики, вчитель Бліновська І. О.

Данилюк Юліан - 7-А клас, II місце в олімпіаді з математики, вчитель Книш С.Д.

Кунинець Святослав 8-А клас, III місце в олімпіаді з інформатики, вчитель Олійник М.В.

Зайдова Вікторія 10 клас, II місце в олімпіаді з історії, вчитель Янковська І.І.

Кiлькiсть переглядiв: 326

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 16 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!