Голова учнівського самоврядування школи – Когут Іванна. Утверджено 3-и основні комісії:

1) Організаційно – правнича,

2) Культурно – масової роботи,

3) Комісія з оздоровчої, спортивної та екологічної роботи.

Організаційно – правнича комісія організувала опитування учнів, контроль за дисципліною і відвідуванням, допомогла в організації виступів у школі. На конкурсах було організовано збір коштів і речей для дітей інтернату.

Комісія з культурно – масової роботи допомогли організувати виступи учнів на конкурсі «Сурми звитяги», «Духовні пісні», «Герої Крут», «Пам’яті небесної сотні».

Комісія з оздоровчої, спортивної та екологічної роботи допомогла організації виступу на протипожежну тематику перед переселенцями зі Сходу, які проживають у Винниках.

Команда УП посіла II місце в районному конкурсі « Що? Де? Коли?».

Члени УП регулярно відвідують засідання УП району, зокрема головою УП району є учень нашої школи Перерва Володимир, а його заступником учениця школи Когут Іванна.