До 100-річчя від дня народження відомого педагога Сухомлинського був проведений конкурс дитячих інсценівок.

Районний конкурс з світової літератури "Поетичне відлуння" - III місце - учень 7-А класу Васиян Захар - керівник вчитель світової літератури Боднар І.З. (2015 р.).

Обласний конкурс авторської патріотичної поезії "Від Маківки до Майдану" - III місце - педагог організатор Поліщук Л.В.(2015 р.).

Районний фестиваль "Сурми звитяги" (2015 р.) :

• ВІА "Жайвір" - II місце - керівник Янковський Б.П.;
  • Танцювальний гурт "Перлинки" - III місце - керівник Поліщук Л.В.;
  • Листівка - III місце - учень 4-А класу Зелінський Дмитро - керівник Кміть Т.Р.;
  • Декоративна композиція - III місце - учень 5-А класу Кизима Нестор - керівник Боднар І.З..

Всеукраїнський фестиваль "Рідна мово моя!" - I премія - шкільний театр "Камертон" - керівники: Поліщук Л.В., Боднар І.З., Кіт Л.О. (2015 р.).

Районний конкурс "Спортивне орієнтування" - II місце - команда 8 класу - керівник вчитель фізичної культури Пархінь І.М. (2015 р.).

Міський фестиваль дружин юних пожежників - I місце - учні 9 класу - керівник Поліщук Л.В. (2015 р.).

Районний конкурс "Інтел. Навчання для майбутнього" :

• II місце - учні 11 класу - керівник вчитель інформатики Бліновська І. О. (2015 р.);
  • III місце - учні 8 класу - керівник вчитель інформатики Книш С.Д. (2015 р.).

У першості району з міні футболу серед учнів 7-8 класів - I місце - керівник вчитель фізичної культури Свистанюк Л. Д. (2015 р.).

Районний фестиваль "Розквітай же, слово" (2015 р.) :

• "ЛИСТ ЗАХИСНИКОВІ" - I місце - учениця 11 класу Шевчук Юлія - керівник вчитель української мови та літератури Романюк Є. В.;
  • ВІрш - III місце - учениця 11 класу Когут Іванна - керівник вчитель української мови та літературиРоманюк Є.В..

Районний конкурс "Майбутнє країни - очима дитини" (2015 р.) :

• Вірш - II місце - учень 9 класу Воробець Іван - керівник педагог організатор Поліщук Л. В.;
  • Комп'ютерна анімація - I місце - учні 6-А класу Бурак Максим, Кунинець Святослав, Сидорук Руслан - керівник вчитель інформатики Книш С. Д.;
  • Вірш - III місце - учениця 8 класу Тиндик Юлія - керівник вчитель української мови та літератури Савчак І. В..

Районний конкурс "Таланти твої, Україно!" - I місце - учениця 11 класу Когут Іванна - керівник вчитель трудового навчання Пелешок М.П. (2015 р.).

Конкурси

1. «СВІМ», військово-патріотичний конкурс «Майбутні захисники Вітчизни», команда школи учні 9-го класу, II місце, вч. Пархінь І.М.

2. «Сурми звитяги», літературно-музична композиція «За волю, честь, за край широкий», колектив учнів 6,8,9 класів, I місце, вч. Свистун О.І.

3. «Сурми звитяги», літературно-музична композиція «Україна у нас єдина», учні 1-4 класів, III місце, вч. Кіт Л.О., Поліщук Л.В.

4. «Сурми звитяги», художнє читання, Згоба Олеся 6-Б клас, III місце, вч. Свистун О.І.

5. «Сурми звитяги», графіка, Хлян Назарій 4-А, II місце, вч Грабаргчук О.В.

6. Об’єднана Україна, команда учнів 6-А класу, диплом, вч. Дмитрасевич О.А.

7. Конкур на першість шахів, команда 2-А, 9 класів, II місце, вч Пархінь І.М.

8. Конкурс «Духовної пісні», літературно-музична команда учнів 1-а та 8 класів, вч. Поліщук Л.В., Кіт Л.О.

9. «Апостол церковного єднання», учнівска конференція реферативних і науково-дослідницьких робіт, Коротошин Богдан 9-А клас, подяка, вч. Савран М.І.

10. «Таланти твої Україно», Когут Іванна 11 клас, I місце, вч. Пелешок М.П.

Олімпіади

Призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Когут Іванна – 11 клас, II місце в олімпіаді з історії, вчитель Янковська І. І.,

Денисик Анастасія – 9 клас, III місце в олімпіаді з географії, вчитель Шандра О. М.,

Мудрак Анна – 8 клас, III місце в олімпіаді з географії, вчитель Шандра О. М.,

Панчишин Роксолана – 8 клас, II місце в олімпіаді з хімії, вчитель Захарків О. Ю.

Дата останньої зміни 17 Грудня 2018